O společnosti

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

naše firma byla založena v roce 2003, kdy započala s montážemi elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) od společnosti Jablotron . Od října 2004 zastupujeme také firmu DSC, která je neméně známá v oboru zabezpečovacích systémů. V témže roce jsme rozšířily sortiment o montáže kamerových systémů (CCTV).

Produkty, které nabízíme, byly vyrobeny s nejvyšší pečlivostí, čímž je důkazem certifikát řízení jakosti ISO 9001, jehož vlastníkem je firma Jablotron s.r.o., jakožto náš hlavní dodavatel zabezpečovacích prvků.

V současné době je stále častějším požadavkem zákazníků dodávka veškeré elektroinstalace do objektu „na klíč“, což obnáší i vyhotovení projektu a instalace silnoproudu. Výhody komplexní dodávky jsou všeobecně zřejmé a naše firma je schopna veškeré požadavky tohoto rázu zajistit.

Klademe důraz na kvalitu provedení jednotlivých systémů a zároveň zohledňujeme ekonomické hledisko, kde se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Důkazem nám tomu jsou spokojení zákaznici, kteří se vracejí a využívají našich služeb.

Martin Soukup  GuruCZ

Naše firma přispěla nadaci Kapka Naděje v programu O Kapku lepší Vánoce a Dětská hematologie a onkologie – rekonstrukce sesterny.

Naši partneři: