Alarm

Zabezpečení Jablotron

Instalujeme zabezpečovací systém výhradně od společnosti Jablotron. A tak můžeme našim zákazníkům poskytnout certifikovanou montáž do jakého koliv objektu. Instalace alarmu realizujeme v nejbližším okolí v Hradci Králové a Pardubicích. Inatalace žajišťujeme především do domu, bytu, chalupy, a firmy.

Alarm JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné aplikaci MyJABLOTRON z vašeho chytrého telefonu nebo počítače odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Aplikace mimo jiné umí

  • Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu
  • Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici
  • Zobrazit foto z detektorů v místnosti
  • Otevřít bránu nebo spustit závlahu
  • Mít pod kontrolou vaši chatu nebo garáž

Ochrana na 3 měsíce zdarma

S montáží nového alarmu JABLOTRON 100 dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí.

Instalace Alarmu do Domu, bytu, firmy