Kamery

Kamerový dohled

Kamerový dohled Hikvision poskytuje křišťálově čisté detailní snímky, za jakýchkoliv okolností.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Gaming Casino zaznam 2016 KAMEROVÝ DOHLED PRO ZABEZPEČENÍ MALÝCH OBCHODŮOd pokladny, nákupní zóny po vchod obchodu, kamerový dohled Hikvision poskytuje křišťálově čisté detailní snímky, za jakýchkoliv okolností. Díky plynulým záznamům s vysokou snímkovou frekvencí jsou účinně monitorovány všechny typy rychlých pohybů jako jsou manipulace s penězi či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  MEGAPIXELOVÉ KAMERY: VYSOKÉ ROZLIŠENÍ PRO EXTRÉMNĚ OSTRÝ OBRAZ MIMOŘÁDNÉ KVALITYNicméně bez správného řešení kamerového dohledu, může být videozáznam k ničemu. K rozpoznání obličeje osoby nebo kriminálního chování, někdy i ve velmi špatných světelných podmínkách je nutné mít nejmodernější technologii a kvalitní, speciální vybavení. Megapixelové kamery Hikvision, zejména nové kamery typu rybí oko monitorující 360°, poskytují HD a Full HD (1920×1080 pixelů) obraz v reálném čase a s vynikající ostrostí a snímkovou frekvencí, pro snadnou detekci pohybu a chování uvnitř obchodů. Díky špičkové technologii WDR pro dokonalou identifikaci jakéhokoliv objektu nebo osoby i při ostrém protisvětlu, s vysokou úrovní kontrastu a přesností barev mají tyto kamery excelentní výsledky ve světelných podmínkách, které žádná běžná kamera nezvládne.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  KOMPAKTNÍ MEGAPIXELOVÉ VIDEOKAMERY: MAXIMÁLNÍ DISKRÉTNOST V OBCHODĚFlexibilní špičková technologie kompaktních Full HD megapixelových kamer je ideální pro monitorování nákupní oblasti a pokladen. Díky vysokému rozlišení, technologii WDR a kompaktní velikosti Full HD megapixelové kamery poskytují vynikající kvalitu obrazu, přičemž jsou mimořádně diskrétní a zároveň elegantní.